#Technologia i reklama

Cashbackdeals miejsce, gdzie można wszystko kupić.

Cashbackdeals to jedna z platform, które działają w różnych krajach europejskich. Platforma skupia wiele sklepów w jednym miejscu, tu można zakupić wszystko i przez internet, jak i również można pozyskać zarobek.

Cash to pieniądze, które są nam wypłacane za każde kliknięcie reklamy, baneru, czy za wypełnienie ankiety. Jednak są różnice w polskim cashbackdeals a czeskim cashbackdeals. Różnica polega na wypłacie, jaką możemy zrobić po uzyskaniu odpowiedniej kwoty. W Polsce kwota podstawowa do wypłaty to 100 złotych, czyli 600 koron, a w Czechach to kwota 700 koron, czyli 120 złotych. Różnica nie wiadomo z czego wynika. Jednak jest to bardzo ciekawa sprawa.

Zarobić można np. 0,20 cash za opinię, za wypełnienie ankiety, za dodanie przyjaciół do tej platformy. A również większe cash płacone są za wypełnienie wniosku kredytowego, założenie w banku konta, i transakcje zakupowe, które opłaca sklep, w którym zrobiliśmy zakupu online. W ten sposób możemy zarabiać online, a sama wypłata jest przesyłana na konto bankowe z numerem IBAN. Wypłata ta jest przesyłana w walucie Euro.

Na zakończenie wypada stwierdzić, że cashbackdeals to kilka korzyści, które są oferowane na platformie, i z nich może każdy z nas skorzystać, nieważne czy jesteśmy w Polsce, czy w Czechach.

Cashbackdeals miejsce, gdzie można wszystko kupić.

Zarabianie na ankietach

Cashbackdeals miejsce, gdzie można wszystko kupić.

Wirtualna Polska, portal z najnowszymi wiadomościami.